SEM – Marketing w wyszukiwarkach

Zadbaj o swoją obecność w wyszukiwarce internetowej, by stać się widocznym dla potencjalnych klientów.

Czy wiesz, że walka o klienta już dawno przeniosła się do internetu? Jeśli także Ty chcesz wziąć udział w tej bitwie i zwyciężyć, postaw na SEM (Search Engine Marketing). To klucz do sukcesu, dzięki któremu twoja firma wreszcie będzie widoczna i zauważana przez potencjalnych klientów.

SEM to nic innego jak działania marketingowe w wyszukiwarkach, dzięki którym możesz dotrzeć do najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania na określone słowa kluczowe. Odpowiednio dobrana i realizowana strategia pomoże Ci dotrzeć na sam szczyt, wyprzedzając konkurencję.

Wygeneruj większy ruch na stronie, wykorzystując potencjał linków sponsorowanych

Podstawą działań w zakresie SEM są linki sponsorowane, czyli płatne kampanie reklamowe, np. AdWords. Uruchamiając opłaconą kampanię (na określone słowa kluczowe), strona www natychmiast staje się widoczna w wynikach wyszukiwania – ponad wynikami organicznymi. Za sprawą doboru odpowiednich słów kluczowych, dociera do grupy docelowej potencjalnie zainteresowanej oferowanymi przez ciebie produktami / usługami. Rozliczając się w systemie PPC, płacisz tylko za kliknięcia, a nie czas wyświetlania się reklam.

Linki sponsorowane to idealne rozwiązanie dla ciebie, jeśli:

Zależy Ci na natychmiastowej widoczności w wyszukiwarce

Chcesz dotrzeć do sprecyzowanego targetu, np. określonego na podstawie wieku, zainteresowań, lokalizacji

Chcesz sprawować kontrolę nad harmonogramem wyświetlania się reklam

Chcesz wygenerować sprzedaż natychmiastowo

Poznaj Search Engine Marketing i wykorzystaj jego potencjał. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz uruchomić pierwszą skuteczną kampanię AdWords.