Marketing Rekomendacji

Wspomóż budowę wizerunku i promuj swoją ofertę, wykorzystując siłę rekomendacji.

Czy wiesz, że ponad 82% Polaków – przed złożeniem zamówienia – sugeruje się informacjami znalezionymi w Internecie (zgodnie z raportem European Trusted Brands)? Pozytywne lub negatywne opinie o danym produkcie / danej usłudze mogą zaważyć na całej decyzji zakupowej. Musisz więc zadbać, by w sieci pojawiały się wyłącznie pochlebne opinie, które nie tylko przełożą się na większą sprzedaż, ale i wzmocnią wizerunek marki.

By wykorzystać siłę pozytywnych opinii, postaw na marketing rekomendacji (tzw. WOMM). Rozumiany jako działania internetowe koncentrujące się na przekazywaniu informacji o produkcie / usłudze, pozwala generować pozytywne komentarze, dzięki którym sprzedaż rośnie.

Marketing szeptany stawia sobie za cel inicjowanie dyskusji, zachęcanie użytkowników do dzielenia się pozytywnymi opiniami na temat produktu / usługi.  Nie ma jednak nic wspólnego ze sztucznym generowaniem pozytywnych opinii. Nie chodzi o to, by firma (i jej pracownicy) sami ze sobą prowadzili dialog, podszywając się pod neutralnych użytkowników.

Tylko etycznie realizowany marketing wizerunkowy jest szansą na wzrost sprzedaży

 

Skuteczne działania z zakresu marketingu rekomendacji to m.in. marketing na forach internetowych:

Specjalnie dla ciebie uruchomimy skutecznąkampanię w zakresie marketingu szeptanego, dzięki której odnotujesz wyraźny wzrost ruchu na stronie www oraz zwiększoną sprzedaż.

Zgłoś się do nas już teraz i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie twoimi produktami / usługami. Tak właśnie działa prowadzony przez nas marketing wizerunkowy.

Zgłoś się do nas i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.