Analityka Internetowa

Stawiaj na trafne rozwiązania online, wykorzystując możliwości profesjonalnej analityki internetowej.

Tylko rzetelne dane sprawiają, że podejmowane decyzje w zakresie marketingu internetowego są trafne, przynosząc wymierne korzyści. Jeśli nie posiadasz szczegółowych informacji dotyczących np. zachowań klientów, możesz nie mieć świadomości, czy ponoszone koszty na działania marketingowe są trafnie wydawane. Zaś mając szczegółowe informacje dotyczące zachowań klientów, możesz zredukować niepotrzebnie ponoszone koszty do minimum.

Pomoże w tym analityka internetowa (web analytics). Jest istotą jest przeprowadzenie skrupulatnych analiz ściśle związanych z przebywaniem użytkowników odwiedzających stronę www. To audyt analityczny Google Analytics, dzięki któremu możliwe jest poznanie zachowań użytkowników, a następnie podjęcie kroków w celu optymalizacji serwisu.

Google Analytics jest wszechstronnym narzędziem, które pozwala na wnikliwą analizę takich danych jak:

Wartość konwersji i jej wpływ na osiąganą sprzedaż

Miejsca, z których użytkownicy docierają do twojego serwisu

Umiejętność posługiwania się narzędziem oraz zdolność do wyciągania odpowiednich wniosków to klucz do sukcesu. Mając takie dane, znacznie łatwiej będziesz podejmować trafne decyzje w zakresie inwestowania w określone działania marketingu internetowego.

Analityka internetowa to rozwiązanie, które:

 

Jak działamy?

Chcesz osiągnąć korzyści, jakie daje web analytics? Już teraz rozpocznij z nami współpracę, by wykorzystać potencjał Google Analytics i osiągnąć sukces.