Referencje

Home » Referencje

Wybrane opinie Partnerów:

„Współpracowałem z Darkiem Jurkiem z SEOWAY przy opracowaniu strategii budowy content marketingu dla jednego z klientów. Darek chętnie dzielił się wiedzą, wskazywał mocne i słabe strony prowadzonego projektu. Posiada dużą wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Dziękuję za udzielone wsparcie i wiedzę. Zachęcam do skorzystania z ich usług”
Paweł Gontarek , seo.zgred.pl
Rozwiązania zaproponowane przez Seoway sprawdziły się bardzo dobrze, co ułatwiło codzienną pracę całego naszego zespołu. Jednak największą wartością tej firmy jest ich zespół. W codziennym kontakcie są pełni pasji i bardzo pomocni, co ja osobiście cenię najbardziej.
Z całego serca polecam SEOWAY każdemu, kto będzie miał okazję z nimi współpracować, oraz sam czekam już na naszą następną współpracę
Bartosz Góralewicz, CEO - Agencja Elephate
Po mojej wieloletniej współpracy z firmą SEOWAY z pełna odpowiedzialności mogę rekomendować ich rozwiązania z zakresu SEM/ SEO. Współpraca przebiegała wzorowo na wysokim poziomie, nigdy nie miałem zastrzeżeń do wykonanej przez nich pracy.
Każde zlecenie jakie zostawało im powierzane było wykonywany starannie i na czas.
W przyszłości mam nadzieje korzystać też z ich usług, przy kolejnych projektach.
Karol Soja, specjalista ds. SEO w Money.pl
Od kilku lat obustronnie współpracuję z chłopakami z seoway w zakresie usług technologicznych mocno skoncentrowanych na branży seo. Na przestrzeni tego czasu nasza współpraca przebiegała bez żadnych problemów a małe codzienne trudności były zawsze szybko rozwiązywane z uśmiechem na twarzy. Technologicznie ich rozwiązania ip stoją na bardzo wysokim wręcz innowatorskim poziomie za co ogromny szacunek. Szczerze polecam z biznesowego i technologicznego punktu widzenia.
Robert Niechaciał, CEO GodModeHost.com

Wybrane opinie Klientów:

SEOWAY wykazało się wyjątkową skutecznością w przypadku zleconych działań optymalizacyjnych. Jesteśmy bardzo zaskoczeni, nie spodziewaliśmy się takich wyników tym bardziej, że do tej pory kampaniami również zajmowała się agencja marketingowa. Brawo!
Krzysztof Bienkowski - robotyispolka.pl,
Z produktów SEOWAY korzystam od początku ich istnienia. Zdecydowanie polecam współpracę z chłopakami z SEOWAY.
Paweł Macur, Właściciel bloga seo-z.pl
Współpraca z firmą Seoway zaowocowała lepszymi wynikami sprzedażowymi naszej firmy. Zaproponowane rozwiązania marketingowe były strzałem w dziesiątkę i dzięki temu znacznie wzrosła liczba odwiedzin naszej strony, co miało bezpośrednie przełożenia na ilość zapytań od klientów.
Krzysztof Bienkowski - robotyispolka.pl,
Cenię firmę Seoway za wdrażanie skutecznych rozwiązań technologicznych w zakresie hostingu. Zaproponowane przez nich produkty są niezawodne i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych. Polecam współpracę z Seoway.
Bożena Młynek, Dziekan