Project Manager

Home » Oferty Pracy » Project Manager

Informacje:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Stanowisko: Project Manager „SCRUM MASTER”

Opis stanowiska:

  • koordynacja realizacji projektów informatycznych w celu dotrzymania założonych terminów
  • koordynacja wdrażania produktów z działem monitoringu i testów (produkcja, zamrożenie kodu, testy, poprawki, live, monitoring)
  • analiza możliwości osiągania założonych celów i określanie priorytetów
  • tworzenie i kontrola planu pracy w ramach projektu
  • delegowanie i egzekwowanie zadań w celu realizacji projektów
  • konsultacje z Administratorem Sieci co do wymogów zaplecza serwerowego dla projektów
  • konsultacje z Administratorem Sieci co do systemów backup’ów (kodu, baz danych i fail-over) dla projektów
  • konsultacje z Administratorem Sieci oraz działem monitoringu co do po-wdrożeniowego automatycznego monitorowania projektu
  • ścisła współpraca z programistami, administratorem, działem marketingu, sprzedaży oraz biurem w Warszawie (uzgadnianie terminów, harmonogramu prac i innych szczegółów)
  • raportowanie statusu koordynowanych działań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyczne)
  • minimum 2 lata doświadczenia związanego z zarządzaniem zespołem podczas realizacji projektów IT
  • bardzo dobra znajomość Agile
  • znajomość platformy WordPress od strony edytora
  • umiejętność efektywnego zarządzania projektem
  • umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów i zadań
  • znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektem (Mantis, JIRA, Gantt, Track, czy tez podobne)
  • umiejętności przywódcze
  • umiejętności komunikacyjne
  • zdolności organizacyjne, sumienność, staranność, dokładność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikacje
  • bardzo mile widziane zainteresowanie tematyką SEO i Marketingu Internetowego

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane
  • Prace w przyjaznym i ambitnym zespole.
  • Możliwość nawiązania nowych, ciekawych znajomości.
  • Szanse na zdobycie wielu niestandardowych umiejętności.
  • Szanse na zdobycie doświadczenia w technologicznej firmie.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku SEM/SEO
  • Możliwość rozwoju osobistego, kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Niezbędne narzędzia pracy dla danego stanowiska.
  • Cykl szkoleń produktowych z zakresu SEM/SEO.
  • Dostęp do najnowszej technologii i narzędzi marketingowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na powyższym stanowisku wyślij nam swoje CV w formacie .pdf na adres kontakt@seoway.pl

Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)