Asystentka Działu Marketingu

Home » Oferty Pracy » Asystentka Działu Marketingu

Informacje

Miejsce Pracy: Warszawa lub Zielona Góra

Stanowisko: Asystentka Działu Marketingu

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu marketingu w realizacji bieżących działań.
  • Koordynacja pracy działu ( komunikacja wewnętrzna ).
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami  zewnętrznymi.
  • Koordynacja działań marketingowych firmy.
  • Udział w planowaniu strategii marketingowych firmy.
  • Tworzenie materiałów i prezentacje dla działu sprzedaży.
  • Przygotowywanie bieżących raportów
  • Współpraca z działem kreacji

Co oferujemy?

  • Prace w przyjaznym i ambitnym zespole.
  • Możliwość nawiązania nowych, ciekawych znajomości.
  • Szanse na zdobycie wielu niestandardowych umiejętności.
  • Szanse na zdobycie doświadczenia w technologicznej firmie.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku SEM/SEO
  • Możliwość rozwoju osobistego, kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Niezbędne narzędzia pracy dla danego stanowiska.
  • Cykl szkoleń produktowych z zakresu SEM/SEO.
  • Dostęp do najnowszej technologi i narzędzi marketingowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (marketing– mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w prowadzeniu działań i wykazywanie własnej inicjatywy
  • Punktualność i nastawienie na cel

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą na powyższym stanowisku wyślij nam swoje CV w formacie .pdf na adres kontakt@seoway.pl

Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)